Frozen_icon

Brr, jesteśmy zamrożeni!

Zamroziliśmy „Taniego Mebla”.
Nie można się już logować ani komentować.

Aktualności Kanał Atom

 • Gdzie upchnąć szkło 28.09.2011 Aktualności "Taniego Mebla"

  Wrześniowy numer adresujemy zwykle do uczniów, którzy właśnie rozpoczynają swą mozolną wędrówkę przez edukację. W tym roku jednak chcielibyśmy zaoferować coś studentom — ci we wrześniu kończą zdawać ostatnie egzaminy i ochoczo świętują zakończenie wakacji. A podczas świętowania — wiadomo, nie ma gdzie podziać...

  Więcej >>

 • Palmasol chroni skórę 28.08.2011 Aktualności "Taniego Mebla"

  W najnowszym numerze „Taniego Mebla” prezentujemy skuteczny i naprawdę tani parasol słoneczny. Wystarczy niecałe 3 zł, trochę wyobraźni i palmasol gotowy. W sam raz na nieznośnie sierpniowe upały. Zapraszamy do lektury!

  Więcej >>

 • Zrób sobie Macedonię 29.07.2011 Aktualności "Taniego Mebla"

  Z poślizgiem, ale niewielkim (ledwie 10 minut!) prezentujemy lipcowy numer „Taniego Mebla”. Numer nietypowy i jak zwykle oryginalny. Tym razem pokażemy Wam, jak przeżyć wakacje w mieście. Wszystko jest bardzo proste, wystarczy parę gratów i każdy może mieć swoją Macedonię. Zapraszamy do lektury!

  Więcej >>

 • Edukacja przez praktykę 28.06.2011 Aktualności "Taniego Mebla"

  Nowy numer „Taniego Mebla” to istne cudeńko w sam raz dla najmłodszych czytelników. W tym wyjątkowym numerze obchodzimy Dzień Dziecka w barwny i interaktywny sposób. Czegoś takiego jeszcze nie widzieliście! Zapraszamy do lektury!

  Więcej >>

 • Wyżyny sztuki tu i teraz 28.05.2011 Aktualności "Taniego Mebla"

  W majowym numerze „Taniego Mebla” sięgamy po temat być może trudny, ale niezwykle istotny. Czym jest Sztuka? „Tani Mebel” nie udziela łatwych odpowiedzi. Stara się poruszyć odbiorcę i sprowokować go do wysnucia własnych wniosków. Pytanie tylko, czy wszystko, co miga, jest piękne. Drodzy Czytelnicy, oto glitch...

  Więcej >>

 • Amerykańska ryba na Twojej ścianie 28.04.2011 Aktualności "Taniego Mebla"

  Poddaj się fali amerykańskiej mody. Powieś na ścianie rybę, co (całe szczęście) głosu nie ma. Bo to europejska, spokojna rybka. Zrób już dziś kolejny z naszych oszałamiająco tanich mebli.

  Więcej >>

 • Ławostół. Po prostu 28.03.2011 Aktualności "Taniego Mebla"

  Urodzinowy numer „Taniego Mebla” już w sieci. A w nim: wyniki konkursu (zniewalające!), urodzinowy tort, no i oczywiście mebel — tani i dizajnerski ławostół. Zapraszamy do lektury!

  Więcej >>

 • Konkurs urodzinowy -- ostatnia szansa! 17.03.2011 Aktualności "Taniego Mebla"

  Termin zgłoszeń (20 marca) zbliża się wielkimi krokami. Dlatego wszystkim zapominalskim uświadamiamy, że najwyższy czas zabrać się do roboty. Zasady są proste. Wystarczy w maksymalnie 15 znakach odpowiedzieć na pytanie konkursowe: czy czytasz „Taniego Mebla”?. Odpowiedzi przesyłajcie na nasz adres e-mail:

  Więcej >>

 • Kartka pusta? Przyklej usta 28.02.2011 Aktualności "Taniego Mebla"

  Ustawicznie bez usterek. Nigdy więcej spierzchniętych warg! Już dziś zastąp swoje usta silikonowymi. Oddaj całowanie w ręce profesjonalistów. Natychmiast przeczytaj nowy numer „Taniego Mebla”: syntetyczne ustka od mokrej roboty. No i na deser zapowiedź urodzinowego konkursu. Dla krreatywnych.

  Więcej >>

 • Rozdajemy nagrody! 24.02.2011 Aktualności "Taniego Mebla"

  Tak, tak, nie przesłyszeliście się! Postanowiliśmy wręczyć wreszcie nagrody zwycięzcom konkursu, który odbył się… dwa lata temu. Więc wszyscy Laureaci, Wyróżnieni oraz Pocieszeni (to z zeszłego roku) — strzeżcie się, już wkrótce dotrą do Was olśniewające pakunki pełne niespodzianek. Jak na zdjęciu.

  Więcej >>

Wasze komentarze

 • envelope 31 marca 2012, 18:44

  NIEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!
  Przez ostatnie cztery lata zwykłam codziennie przed snem czytać sobie kawałeczek "Taniego...

  Cichosza do kosza >>

 • Krówka-ciągutka 30 marca 2012, 16:15

  ale ja nie chcę, żeeby tani mebel się skończył tak – o.

  Ci-cho-sza >>

 • katarynka 29 marca 2012, 14:50

  O. Dla odmiany wygrałam klej. :)Droga Redakcjo,nie należę do grupy, która cieszy się z końca waszej działalności. Proszę wziąć...

  Ci-cho-sza >>

 • Patryk Wojnarowski 1 marca 2012, 15:18

  Ależ katarynko, choć nagrody wręczamy z ogromnym opóźnieniem, to zawsze są one bardzo świeże, co mogą potwierdzić zeszłoroczni...

  Szlachetny ulepek >>

 • katarynka 1 marca 2012, 14:17

  Droga Redakcjo, czy ten klej jak już wygram to dostanę gdy będzie całkowicie zeschnięty? Patrząc na Wasze tempo wydzielania...

  Szlachetny ulepek >>

Kanał Atom | Wszystkie komentarze >>